FRIODUR ijsgehard voor hoge duurzaamheid en weerstand tegen corrosie
Ontworpen van Matteo Thun & Antonio Rodriguez
0 (0)Schrijf een review
0 (0)Stel een vraag
{"no-color-18-cm_7.00-inch":{"color":{"displayName":"no-color","ID":"no-color","isSelectable":true,"isSelected":true,"isColorSwatch":true,"swatchClass":"selectable","swatchImageUrl":{},"resourceVariationNotAvailable":"color no-color is niet beschikbaar voor deze combinatie"},"size":{"displayName":"18 cm","ID":"18-cm_7.00-inch","isSelectable":true,"isSelected":true,"isColorSwatch":false,"swatchClass":"selectable","resourceVariationNotAvailable":"size 18 cm is niet beschikbaar voor deze combinatie"},"productId":"38418-181-0","linkUrl":{},"isOrderableInMaster":true,"isStockAvailable":true}}
Dit rocking santokumes uit de Pro reeks van ZWILLING is een typisch Aziatisch, multifunctioneel mes met een lemmet van 18 cm. De geschulpte rand voorkomt dat voedingswaren aan het mes blijven kleven. Daardoor is het zelfs geschikt om gerechten zoals carpaccio te bereiden. Het lemmet werd vervaardigd op basis van de bijzondere staalsoort van ZWILLING en heeft een vlijmscherpe snijrand die uw ingrediënten heel nauwkeurig versnijdt. De ergonomische plastic greep ligt dan weer comfortabel in de hand. Het rocking santokumes is de ideale compagnon in de keuken wanneer u snel en gemakkelijk vlees, vis en groenten wilt versnijden.
FRIODUR messen van ijsgehard staal zijn extra stevig en blijven langer scherp
SIGMAFORGE messen worden gesmeed uit één stuk staal
Het mes behoudt lang zijn scherpte dankzij het V-edge slijpproces
ZWILLING verbindt mensen in hun kook- en eetplezier – en doet dit al 290 jaar. Samen koken, bakken, genieten. Zo komen we als familie of vrienden nog dichter bij elkaar. Want nieuwe recepten uitproberen, lievelingsgerechten bereiden en dan allemaal samen rond de tafel zitten – dát zijn de kostbare momenten van het dagelijkse leven waar ZWILLING al 290 jaar graag deel van uitmaakt. Als dat geen reden is om te vieren ...
Beoordelingen & Vragen
Schrijf een review
Stel een vraag
Alles weergeven
Schakel cookies in om alle klantbeoordelingen te bekijken. Dit helpt ons om uw surfervaring te verbeteren door de inhoud te personaliseren en garandeert een optimale functionaliteit van onze klantenrecensies.
De vermelding ‘Geverifieerde aankoop’ bij een review geeft aan dat de review is gegeven na een daadwerkelijke aankoop van het product.
De vermelding ‘Geverifieerde review’ geeft aan dat de review werd ingediend via het review formulier in onze ZWILLING webshop. In dit geval is het voor ons echter helaas niet mogelijk te zeggen of de review verband houdt met een eerder door de gebruiker of een derde gedane aankoop.
Als er beoordelingen worden vermeld die oorspronkelijk niet in onze ZWILLING Online Shop zijn ingediend en gepubliceerd, maar in ZWILLING Online Shops in andere landen, zullen wij dit in het kader van de beoordeling aangeven. In dit geval kunnen wij helaas ook niet zeggen of de beoordeling betrekking heeft op een aankoop die eerder door de gebruiker of door een derde is gedaan.
Je winkelwagen kan niet worden besteld omdat één of meer producten niet beschikbaar zijn in de gevraagde hoeveelheid. Controleer de beschikbaarheid van elk product.
Subtotaal0,00 €
VerzendingGRATIS
BTW0,00 €
Totaal0,00 €
Je kan jouw kortingscode invullen tijdens de volgende stap.