FRIODUR® ijsgeharde lemmeten voor langdurige scherpte
Ergonomische handgrepen met drie klinknagels
Inclusief multifunctionele schaar en aanzetstaal
Stijlvol messenblok van berkenhout
Messen vervaardigd in Solingen, Duitsland
0 (0)Schrijf een review
0 (0)Stel een vraag
{"no-color-7-pcs_7-pc":{"color":{"displayName":"no-color","ID":"no-color","isSelectable":true,"isSelected":true,"isColorSwatch":true,"swatchClass":"selectable","swatchImageUrl":{},"resourceVariationNotAvailable":"color no-color is niet beschikbaar voor deze combinatie"},"size":{"displayName":"7-delig","ID":"7-pcs_7-pc","isSelectable":true,"isSelected":true,"isColorSwatch":false,"swatchClass":"selectable","resourceVariationNotAvailable":"size 7-delig is niet beschikbaar voor deze combinatie"},"productId":"1036164","linkUrl":{},"isOrderableInMaster":true,"isStockAvailable":true}}
Met het 7-delige ZWILLING TWIN Signature messenblok heb je voor vrijwel elke snijklus het juiste hulpmiddel binnen handbereik. De set bestaat uit vier veelzijdige keukenmessen, een multifunctionele schaar en een aanzetstaal, overzichtelijk opgeborgen in een stijlvol blok van berkenhout.
Het officemes van 10 cm is ideaal voor kleine, precieze snijklussen zoals groenten en fruit schillen en snijden. Het universele mes van 13 cm komt van pas bij uiteenlopende dagelijkse taken, terwijl het koksmes van 20 cm een echte allrounder is voor het snijden van groenten, vlees en vis en het hakken van kruiden. Met het broodmes van 20 cm snijd je moeiteloos door brood en andere producten met een harde buitenkant en zachte binnenkant.
De TWIN Signature messen worden nauwkeurig gestanst uit één stuk speciaal samengesteld roestvrij staal. Daardoor zijn ze licht en prettig in gebruik, zonder aan stevigheid in te boeten. De FRIODUR® lemmeten worden ijsgehard volgens de speciale ZWILLING-techniek, waardoor ze bijzonder scherp zijn en langer scherp blijven.
Voor optimale snijprestaties wordt de snede met laser gecontroleerd, fijn geslepen en met de hand afgewerkt. De ergonomische handgrepen met drie klinknagels liggen comfortabel in de hand en zorgen voor een goede balans tijdens het snijden.
Ook aan het onderhoud is gedacht. Met het meegeleverde aanzetstaal van 23 cm houd je de snede van je messen eenvoudig in goede conditie. De multifunctionele schaar van 20 cm is een handige aanvulling voor allerlei taken in de keuken. Na gebruik berg je alles netjes en veilig op in het messenblok van berkenhout. Zo heb je je belangrijkste keukenhulpen altijd overzichtelijk bij de hand.
Set met officemes van 10 cm, universeel mes van 13 cm, koksmes van 20 cm, broodmes van 20 cm, multifunctionele keukenschaar van 20 cm en aanzetstaal van 23 cm
Messenblok vervaardigd uit berkenhout
Hoogwaardig roestvrij staal voor sterkte en corrosiebestendigheid
FRIODUR® ijsgeharde lemmeten voor langdurige scherpte en extra duurzaamheid
Precisiegestanste lemmeten voor een lager gewicht zonder in te boeten op stevigheid
Ergonomisch gevormde handgrepen voor comfortabel en gecontroleerd snijden
Klassiek design met drie klinknagels en ZWILLING-logo
Veelzijdige samenstelling voor snijden, hakken, schillen en andere dagelijkse keukentaken
Aanzetstaal om de scherpte van je messen regelmatig te onderhouden
Messen zijn vaatwasmachinebestendig, handwas aanbevolen
ZWILLING verbindt mensen in hun kook- en eetplezier – en doet dit al 290 jaar. Samen koken, bakken, genieten. Zo komen we als familie of vrienden nog dichter bij elkaar. Want nieuwe recepten uitproberen, lievelingsgerechten bereiden en dan allemaal samen rond de tafel zitten – dát zijn de kostbare momenten van het dagelijkse leven waar ZWILLING al 290 jaar graag deel van uitmaakt. Als dat geen reden is om te vieren ...
Beoordelingen & Vragen
Schrijf een review
Stel een vraag
Alles weergeven
Schakel cookies in om alle klantbeoordelingen te bekijken. Dit helpt ons om uw surfervaring te verbeteren door de inhoud te personaliseren en garandeert een optimale functionaliteit van onze klantenrecensies.
De vermelding ‘Geverifieerde aankoop’ bij een review geeft aan dat de review is gegeven na een daadwerkelijke aankoop van het product.
De vermelding ‘Geverifieerde review’ geeft aan dat de review werd ingediend via het review formulier in onze ZWILLING webshop. In dit geval is het voor ons echter helaas niet mogelijk te zeggen of de review verband houdt met een eerder door de gebruiker of een derde gedane aankoop.
Als er beoordelingen worden vermeld die oorspronkelijk niet in onze ZWILLING Online Shop zijn ingediend en gepubliceerd, maar in ZWILLING Online Shops in andere landen, zullen wij dit in het kader van de beoordeling aangeven. In dit geval kunnen wij helaas ook niet zeggen of de beoordeling betrekking heeft op een aankoop die eerder door de gebruiker of door een derde is gedaan.